Centrum Sportu i Rekreacji

Oferta

Lubisz strzelać? Poszukujesz niebanalnej rozrywki? A może interesują cię przygotowania do egzaminów strzeleckich? Strzelnica sportowa Magnum w Poznaniu to idealne miejsce dla ciebie.

To właśnie tutaj, w naszym Centrum Sportu i Rekreacji, będziesz mógł do woli oddawać się rozrywce, jaką jest strzelectwo. Istniejemy na rynku od 1991 roku, dostarczając ci wszelkich niezbędnych materiałów – od broni po doświadczenie naszych instruktorów. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rozwiązań.


Wypożyczalnia oraz sprzedaż broni

Naszą strzelnicę możesz odwiedzić z własnym sprzętem lub wypożyczyć broń na miejscu. Obsługa doradzi ci, który model będzie dla ciebie najodpowiedniejszy. Jeżeli planujesz zaopatrzyć się we własny sprzęt, również możemy ci pomóc. Prowadzimy sprzedaż broni, amunicji i akcesoriów związanych z obroną. Zaopatrujemy agencje ochrony, kluby strzeleckie oraz indywidualne osoby. Posiadamy jedną z najbogatszych w Polsce ofert. Długoletnia praktyka pozwoliła nam na zgromadzenie najbardziej niezawodnych modeli broni do twojej dyspozycji.


Przygotuj się do zawodów lub egzaminów strzeleckich

Nasza strzelnica sportowa w Poznaniu to doskonałe miejsce do przygotowania się do zawodów lub egzaminów strzeleckich. Po pierwsze będziesz mógł skorzystać z pomocy doświadczonych instruktorów, którzy podwyższą poziom twoich umiejętności i wzbogacą twoją wiedzę. Na miejscu mogą przeprowadzić szkolenie strzelania z broni palnej Poznań. Po drugie przygotowaliśmy dla ciebie atrakcyjne pakiety, dzięki którym będziesz mógł korzystać z nauki strzelania za bardzo korzystną cenę. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Wszystkich pasjonatów zapraszamy na szkolenie strzelania z broni palnej, a także do naszego klubu strzeleckiego.

Imprezy na strzelnicy Magnum

Strzelnica Magnum w Poznaniu to nie tylko nauka, kursy, egzaminy i szkolenia, to także cała masa niezłej rozrywki. Razem z nami zorganizujesz niezapomnianą imprezę. Wieczory kawalerskie oraz panieńskie, urodziny, imieniny i inne imprezy okolicznościowe dzięki nam będą jedyne w swoim rodzaju. W przypadku grup zorganizowanych przeprowadzamy naukę strzelania z broni w niezwykle rozrywkowej formie. Przekonaj się, że strzelanie z broni może być świetną zabawą.


Rozrywka dla każdego

U nas nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. Wspieramy zarówno amatorów, jak i zawodowców. Do skorzystania z naszej strzelnicy wystarczy dowód tożsamości. Strzelać mogą również osoby niepełnoletnie, wystarczy, że odwiedzą nas z opiekunem. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Służymy najlepszym sprzętem i radą fachowych instruktorów. Zobacz jak przebiega nauka strzelania z broni palnej Poznań i spraw, że przygotujemy cię do egzaminów lub po prostu nauczymy strzelać.


Już teraz sprawdź szczegóły całej naszej oferty! Strzelnica Magnum w Poznaniu zaprasza!