Witamy wszystkich sympatyków i pasjonatów strzelectwa!

Klub Strzelecki Magnum to sposób na życie dla wszystkich, którzy interesują się strzelectwem, pragną brać udział w zawodach i współzawodnictwie sportowym lub po prostu chcą postrzelać rekreacyjnie, spędzając w ten sposób swój wolny czas lub podnosząc swoje umiejętności. Klub Strzelecki Magnum prowadzi strzelania sportowe, zarówno klasyczne jak i praktyczne i dynamiczne oraz po prostu rekreacyjne.

Klub dysponuje sporym arsenałem broni palnej: pistoletami, karabinami centralnego i bocznego zapłonu, strzelbami gładkolufowymi i innymi.

Po przyjęciu do Klubu i zaksięgowaniu przez Klub opłaty wejściowej oraz składki rocznej każdemu zawodnikowi utworzone zostanie indywidualne konto dostępu za pomocą którego będzie można zarządzać swoimi danymi, zapisywać się na egzamin na patent, składać wnioski oraz pobierać - w wersji elektronicznej - dokumenty wydane przez PZSS. Niezależnie od wersji elektronicznej wszystkie karty plastikowe będą wydawane na dotychczasowych zasadach.

Żeby zalogować się do konta na portalu PZSS [kliknij tutaj] lub skorzystaj z linku: https://portal.pzss.org.pl/.

Login: adres e-mail

Hasło: numer pesel

Przy pierwszym logowaniu każdy zawodnik zostanie poproszony o zmianę hasła.

Więcej informacji i instrukcje jak poruszać się po portalu PZSS: https://www.pzss.org.pl/assets/files/portal-informatyczny/Zawodnik.pdf

Składka roczna 2024: 750,00 zł

Numer konta bankowego:

Credit Agricole Bank Polska S.A.

36 1940 1076 3000 3347 0000 0000