Centrum Sportu i Rekreacji

O nas

Firma Magnum została założona w 1991 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować i rozwinąć nasze mocne strony, stanowiące o naszej przewadze konkurencyjnej. Posiadamy jeden z największych wachlarzy broni Polsce.

Strzelnica położona jest w Poznaniu na powierzchni 1100 m2 - tylko 15 minut drogi od centrum. Jest obiektem zamkniętym i zautomatyzowanym, posiadającym łącznie 15 stanowisk strzeleckich. Każdy strzelec ma możliwość oddalenia tarczy na odległość 5,10,15, 20, 25 i 50 metrów.

Strzelnica Magnum to centrum sportu i rekreacji - zarówno dla zawodowców, jak i amatorów.
Doświadczenie w strzelaniu nie jest wymagane, ponieważ każde strzelanie poprzedzone jest instruktażem. Fachową i niezbędną pomoc otrzymają Państwo również podczas strzelania. Wyróżnia nas profesjonalna obsługa i długoletnie doświadczenie naszych instruktorów. Organizujemy imprezy firmowe, szkolenia strzeleckie i doskonalenia zawodowe.


Organizacja imprez

Dla grup zorganizowanych całość strzelania przeprowadzana jest w formie rozrywkowej. Wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny, imieniny i inne to dla nas żaden problem. Przez wiele lat pracy zdobyliśmy sporo doświadczenia w organizacji imprez i potrafimy sprawić, aby ten dzień był dla Was niezapomniany. Gwarantowana dodatkowa atrakcja dla bohatera lub bohaterki wieczoru :)

Skontaktuj się z nami i zorganizuj niezapomnianą imprezę!


Dla odwiedzających naszą strzelnicę przygotowaliśmy wiele zróżnicowanych pakietów strzeleckich.
Zapoznaj się z nimi w dziale Pakiety, wybierz coś dla siebie oraz Twoich znajomych i zarezerwuj dogodny termin!